۱- عرضه تجهیزات آزمایشگاهی

باشگاه نوآوری و توسعه به منظور رفاه حال دانشجویان اقدام به فروش مواد و تجهیزات آزمایشگاهی و ارائه خدمات فنی می‌کند، تمامی مصرف کنندگان معتبر از جمله دانشگاه‌ها، اساتید، دانشجویان، مراکز پژوهشی، آزمایشگاه‌ها می‌توانند در کنار ما لحظات لذت بخش یک خرید اینترنتی را تجربه کنند. «ضمانت اصالت کالا»، «ضمانت بازگشت و تعویض کالا»، «روش های متنوع ارسال» و «امکان پرداخت اینترنتی و پرداخت در محل» از مهم ترین خدمات این فروشگاه به شمار می‌رود. باشگاه نوآوری و توسعه کار خود را با فروش تجهیزات آزمایشگاهی (لوازم شیشه‌ای، لوازم پلاستیکی، لوازم فلزی، لوازم سرامیکی، لوازم عمومی، لوازم ایمنی، لوازم اندازه‌گیری و دستگاه‌ها)، مواد نانوساختار و مواد شیمیایی از معتبرترین برندهای ایرانی و خارجی شروع کرده است و امید بر آن است که بتواند ضمن حمایت از حقوق مصرف‌کنندگان خود و آسان نمودن شرایط فروش برای تولیدکنندگان محصولات با کیفیت ایرانی، هر روز محصولات و خدمات بیشتری را به کاربران خود ارائه نماید. در این میان اعتماد، حمایت و خوشحالی دانشگاهیان از مهم ترین اهداف باشگاه نوآوری و توسعه خواهد بود.

۲- تشکیل بنگاه ارتباطی پژوهشگران

  • ایجاد فرصتی برای تبلیغ و عرضه فعالیت‌ مجموعه‌های دانش‌بنیان و مراکز اقتصادی در حال رشد موجود در دانشگاه‌ها اعم از شتاب‌دهنده‌ها، هسته‌های فناورانه، مراکز رشد و …
  • برگزاری ارائه‌های اساتید، پژوهشگران و فارغ‌التحصیلان به صورت مجازی در حوزه‌های مدیریتی
  • ایجاد امکان تبلیغ و برگزاری ارائه‌های بازاریابی در حوزه‌های مختلف(درآمدزایی در بلندمدت)

۳- خدمات توریسم علمی – صنعتی – پژوهشی

  • برگزاری تورهای صنعتی، پژوهشی هدفمند منوط به برنامه‌ریزی باشگاه و نیز مبتنی بر خروجی نظرسنجی‌ها(مرتبط با رشته‌های مختلف در داخل و خارج از کشور ضمن ارائه خدمات رفاهی برای اعضا)
  • مذاکره با نهادهای خدمات گردشگری جهت تسهیل و دریافت امتیازات ویژه معطوف به مخاطبان باشگاه

۴- فعالیت ترویجی

  • برگزاری رویدادهای گردهم‌آیی مرتبط با حوزه‌های کاری مختلف(همکاری با انجمن‌های مرتبط، راه‌اندازی کافه‌های مجازی و حضوری ضمن دعوت از فعالین آن حوزه)
  • راه‌اندازی واحد تخصصی جذب فارغ‌التحصیلان و بهره‌برداری از پتانسیل‌های موجود
  • برگزاری دوره‌های تخصصی مدیریتی، انتقال تجربه، اشتغال‌زایی و …