باشگاه نوآوری و توسعه در راستای حمایت از استعدادهای خلاق و بالقوه موجود در سطح کشور که برخاسته از فارغ‌التحصیلان و دانشگاهیان برجسته و مبتکر است، در نظر دارد با آغاز به کار طرحی ذیل عنوان «سرمایه‌گذاری و توسعه نوین اقتصادی(ستنا)» رسالت خود را در قامت نهادی واسط و دغدغه‌مند در جهت بروز توان دورافتاده تولیدی و بازرگانی و به طور کلی نمود پتانسیل اقتصادی حاضر در مسیر آن که انتفاعی برای فعالان و عموم مردم ایجاد کند، دنبال کند. بدیهی است هر گونه تلاشی در جهت حمایت از طرح‌های الزاماً اقتصادی که منجر به توسعه ارتباط صنعت و دانشگاه و یاری‌رسانی در جهت اشتغال‌زایی و کارآفرینی باشد، خدمتی است که می‌تواند در حوزه رونق تولید ملی قرار گرفته و بخشی از آرمان‌ِ بهبود وضع اقتصادی کشور را پیگیری نماید.
در این طرح بناست با مشارکت صاحبان طرح و چالش اقتصادی که توجیه مناسب و بازار درخور طرح یا پیشنهاد خود را پیش‌بینی کرده‌اند، ضمن جذب سرمایه‌گذار و بهره‌برداری از پتانسیل صاحبان سرمایه داخل و خارج کشور که به نحوی، با باشگاه ارتباط برقرار نمودند، حرکت موثری برای فرار از بن‌بست منابع مالی کشور صورت گیرد.
لذا از همه علاقمندان تقاضا می‌شود ضمن مراجعه حضوری به دفتر باشگاه واقع در خ ظفر، خ گوی‌آبادی، خ راجیان، پلاک ۲۳، واحد ۴ و ارائه پیشنهادات خود، از فرصت موجود حداکثر بهره را برده و در این مسیر مشارکت نمایند. هم‌چنین عزیزان می‌توانند از طرق زیر با واحد ستادی باشگاه، ارتباط برقرار نمایند:
۱- شماره تماس: ۰۲۱۲۶۴۲۲۹۷۶
۲- شماره تلفن همراه: ۰۹۱۰۹۳۰۶۱۵۴
۳- آیدی تلگرام: @tas_setna
۴- ایمیل: info.iidclub@gmail.com
۵- سایت: iidclub.com

راهنمای طرح نویسی

«ثبت‌نام در طرح ستنا (سرمایه‌گذاری و توسعه نوین اقتصادی)»