اکنون و با توجه به شرایط کنونی کشور، نیاز مبرم صنعت و مراکز اقتصادی به رفع معضلات و موانع پیشامده ناشی از مواضع سیاسی و اقتصادی، عدم وجود زیرساخت توانمند، نبود نقدینگی و بیش از همه عدم شکل‌گیری ارتباط موثر بین مجموعه‌های مولد ثروت، بر کسی پوشیده نیست. نظر به این مهم، باشگاه نوآوری و توسعه با تکیه بر خاستگاه دانشگاهی و صنعتی خود عزم آن دارد تا ضمن پیاده‌سازی طرحی تحت عنوان «توسعه اقتصادی صنعت(تاص)» گامی مهم و موثر را در این زمینه بردارد. این باشگاه به عنوان نهادی متشکل از فارغ‌التحصیلان و دانشگاهیان برجسته‌ترین نهادهای آموزشی کشور و شرکت‌های بازرگانی و تولیدی، سرمایه‌گذاری و کارگزاری بزرگ کشور در نظر دارد در قالب این پروژه ضمن بررسی فرصت‌ها و چالش‌های موجود در نهادهای اقتصادی فعالِ کشور و ایجاد پلی ارتباطی بین این مراکز و البته با عنایت به پتانسیل‌های بالقوه موجود در باشگاه، گام مهمی را در راستای حل معضلات و مشکلات بزرگ شرکت‌ها و مراکز اقتصادی کشور بردارد. بدیهی است بخش اعظمی از رسالت این باشگاه مبتنی بر تجمیع معضلات موجود و مدیریت آن‌ها با استفاده از امکانات و ظرفیت‌های داخلی و خارجی بوده و لذا، همکاری تمامی شرکت‌ها، نهادها و صنایع مادر کشور در این زمینه می‌تواند منجر به شکل‌گیری اتفاقی مثبت و توسعه‌محورانه و رقم زدن پیشرفت و شکوفایی اقصادی کشور گردد.
در مسیر تحقق برنامه مشخص شده، قریب به ۵۰۰ شرکت برتر در سطح کشور تعیین شده‌اند که بناست ضمن مراجعه حضوری یا برقراری تماس و انجام مذاکرات لازم با هر یک از مدیران و کارشناسان آن مجموعه، شناسایی فرصت‌ها و چالش‌ها انجام شده و با واحد ستادی باشگاه مطرح شود تا در سریع‌ترین زمان امکان‌سنجی رسیدگی به آن صورت گیرد. برای مذاکره با این مجموعه‌ها نیز به ۵۰۰ همکار تجاری نیاز است که در ابتدا در قالب مشارکتِ مقدماتی وارد شده و در صورت توفیق در کسب فرصت تجاری و اخذ تصمیم مبتنی بر فعالیت در جهت حل چالش شناسایی شده، فعالیتِ مشترک ضمن مذاکره ادامه خواهد یافت. این همکاری با سطح وسیع پیش‌بینی شده، منتهی به شناخت شبکه‌ای گسترده از دغدغه‌مندان و دانشجویان و فارغ‌التحصیلان خواهد شد که می‌توانند در زمینه‌ها و طرح‌های دیگر نیز همکاری کنند و ضمن ارتباط با باشگاه، تجربه‌افزایی و آماده‌سازی بیش از پیش را برای فعالیت‌های آتی تمرین کنند.
لذا از همه علاقمندان تقاضا می‌شود ضمن مراجعه حضوری به دفتر باشگاه واقع در خ ظفر، خ گوی‌آبادی، خ راجیان، پلاک ۲۳، واحد ۴ و ارائه پیشنهادات خود، از فرصت موجود حداکثر بهره را برده و در این مسیر مشارکت نمایند. هم‌چنین عزیزان می‌توانند از طرق زیر با واحد ستادی باشگاه، ارتباط برقرار نمایند:
۱- شماره تماس: ۰۲۱۲۶۴۲۲۹۷۶
۲- شماره تلفن همراه: ۰۹۱۰۹۳۰۶۱۵۴
۳- آیدی تلگرام: @tas_setna
۴- ایمیل: info.iidclub@gmail.com
۵- سایت: iidclub.com

«ثبت‌نام در طرح تاص (توسعه اقتصادی صنعت)»